Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:
VN č.1 Za Hurou - revír - K - č. 4 - 3990 - 1 - 1   
VN Korytno II - revír - K - č. 4 - 3510 - 1 - 1   
Hornád č.5a - revír - P - č. 4 - 0670 - 4 - 1   
Hornád č.5b - revír - P - č. 4 - 0671 - 4 - 4 revír CHYŤ a PUSŤ   
.
.

TOPlist1. liga LRU muška SNV (B) 2021
Vydané: 2021-08-31 10:13:28  Napísal: I.F.

Družstvo muškárov,,SPIŠ FISH" MO SRZ SNV skupina (B) v roku 2021 súťažilo v 1.lige v zložení p.Vlk Vladimír,Paľa Tomáš,Truhan Marek, Barna Ľubomír.

Jarné kolo pretekov sa konalo v mesiaci júl na rieke Hron v Brezne. Rýb bolo v niektorých úsekoch dosť ,prevažné pstruh potočný a lipeň tymianový a ako vždy niektoré boli slabšie. Naši pretekári skupina (B) nemali  šťastie na lepšie losovane úseky a aj na priemerných a slabých miestach museli tuho zabojovať o každú rybu. V jarnom kole sme sa umiestnili na 11 mieste.. Hrozil nám zostup do 2.Ligy.V jeseni musí družstvo pridať a zabojovať o lepšie umiestnenie, aby sa udržalo v 1.Lige. V jarnom kole sa z našich najlepšie umiestnil :Tomaš Paľa na 18. mieste.

V jesenom kole bolo zloženie p.Vlk Vladimír,Paľa Tomáš,Barna Ľubomír.

Jesenné kolo 1.ligy v muške sa  konalo na rieke Poprad v Kežmarku v mesiaci august ,počasie bolo nepriaznivé v priebehu dňa dážď, vietor a studená voda. Chytali sa prevažné lipne tymianové a jalce hlavaté a sem tam pstruh potočný a pstruh dúhový. Naše družstvo to malo oproti ostatným ťažšie, pretože jeden člen družstva sa nemohol zúčastniť pretekov z rodinných dôvodov. Naše družstvo v zložení  troch pretekárov nemalo predpoklad potiahnuť družstvo do úspešného konca.  Sčítanie bodov s jesenným a  jarným kolom  sme sa umiestnili  celkovo za rok 2021 na 12.mieste. Družstvo skupiny (B) zostupuje do 2.Ligy.Na budúci rok družstvo zabojuje na lepšie umiestnenie a znova o postup do 1.Ligy.V jesennom kole sa z našich najlepšie umiestnil: Tomaš Paľa na 4. mieste.Priložené súbory k stiahnutiu

1 Liga celkovo 2021.pdf